V BELS jsme pyšní na to, že naše kurzy vám pomohou zlepšit vaše znalosti obchodní angličtiny, stejně tak jako zvýšit vaši sebedůvěru ve vaší profesi.

Díky několikaleté zkušenosti ve výuce obchodní angličtiny, vám může BELS nabídnout program, jež je navržen výhradně pro rozvoj obchodní angličtiny a na zdokonalení si obchodních komunikačních návyků v angličtině dle vašeho pole působení. Náš program obchodní angličtiny bude uzpůsoben vašim potřebám při pomocí kombinovaného studijního přístupu, což znamená, že kromě používání vysoce renomovaných učebnic obchodní angličtiny, kombinuje náš program využití digitálních technologií s tradičními metodami ve třídě.

Přečtěte si, proč byste si měli zvolit BELS jako vaši anglickou školu.

 

1. Sdílení nápadů s lidmi z mezinárodního obchodu

Náš dvoutýdenní kurz obchodní angličtiny svede dohromady profesionály z různého prostředí a odvětví, jež mohou sdílet svoje nápady, obohatit diskuze a zdokonalovat společně svoje znalosti. Kromě toho, že je to po akademické stránce velice užitečný kurz, je to také skvělá atmosféra pro navázání nových obchodních kontaktů a otevřít si nové perspektivy. Naše skupinové kurzy obchodní angličtiny jsou vedeny komunikativní metodou, aby stimulovali všechny studenty. Obsah tohoto kurzu zahrnuje odpovídající případy z praxe a praktické obchodní scénáře, což umožní vytvořit opravdové obchodní prostředí. Na kurzu se používají jak učebnice, tak i digitální média.

2. Individuální hodiny obchodní angličtiny sestavené dle vašich potřeb

Kromě skupinového kurzu vám můžeme také nabídnout lekce individuální ať už v naší škole či online prostřednictvím skypu. Během vaší první hodiny se vás váš učitel zeptá na vaše přání, požadavky ohledně obchodní angličtiny a na odvětví vašeho obchodu. Poté sestaví plán vašich hodin tak, aby splnil vaše očekávání. Ať už byste se zaměřili na zdokonalování vašich návyků obchodní angličtiny pro jednání, prezentace, telefonování, jednání či psaní e-mailů, v BELS máme potřebné materiály a profesionály, jež vám se vším pomohou. Kromě všeobecných návyků obchodní angličtiny budou hodiny také zaměřeny na vaše specifické odvětví.

3. Pokračujte z domova s hodinami obchodní angličtiny přes skypeSkype Business English Lessons

BELS online hodiny jsou ideální pro ty, kdo nemůžou najít čas a přijet k nám do školy. Zároveň je to také skvělá možnost pro BELS studenty, kteří chtějí pokračovat se svými hodinami a BELS lektorem po skončení jejich studijních prázdnin. Čas nebude rozhodně žádný problém, protože hodiny budou uzpůsobeny vašim požadavkům. Když budete studovat angličtinu online s BELS, bude vám udělen přístup k naší BELS online vzdělávací platformě. Kromě studia základů obchodní angličtiny se prostřednictvím hodin přes skype mohou obchodní studenti přiučit něco o etice online konferencí a jednání.

4. Kombinace skupinových kurzů obchodní angličtiny s individuálními hodinami

Kombinace skupinových kurzů obchodní angličtiny a individuálních hodin vám může pomoct rozvinout vaše celkové znalosti. Na skupinových kurzech projdete všeobecná obchodní témata, jazyk a gramatiku, zatímco budete pracovat ve skupinách či dvojicích. Atmosféra ve třídě umožní studentům rozvíjet svoje jazykové návyky zatímco spolupracují s ostatními, zároveň také rozvíjejí sociální návyky. Individuální hodiny slouží jako doplněk ke skupinového kurzu a umožní studentům zdokonalit si svoje znalosti, jež budou uzpůsobené jejich profesní roli dle pracovního odvětví. Tyto hodiny vám také mohou pomoci se připravit na jednání, prezentaci či pracovní pohovor.

5. Získejte mezinárodně uznávaný certifikát

Na konci každého kurzu dostanete BELS certifikát o absolvování kurzu společně s osobním ohodnocením vašeho studia a čeho jste docílili během kurzu. Naše certifikáty jsou uznávány jak na místními firmami, tak i mezinárodně.

Kontaktujte členy našeho týmu na [email protected] a dozvíte se víc.

Facebook Comments