Studujte angličtinu online v BELS jazykové škole - BELS Malta

Je pro vás těžké najít čas a přijet do naší školy anglického jazyka? S BELS můžete nyní studovat angličtinu i online!

I když studium angličtiny je možná na vašem seznamu, co byste rádi zvládli, není vždy jednoduché najít čas a chodit do školy na pravidelné kurzy. Jestli je to váš případ, pak studium angličtiny online může stát za zkoušku. Angličtinu online můžete nyní studovat i s BELS, stačí se pouze zaregistrovat na online hodiny.

Proč byste měli studovat angličtinu online s BELS?

Na internetu je spousta způsobů, jak studovat angličtinu online dle svého tempa a z pohodlí svého domova. Pomocí jazykových aplikací, filmů, audioknih a článků můžete sice dosáhnout určitých výsledků, jedno tam však ale nenajdete. I když se snažíte učit angličtinu online, je celkem problematické najít studijní plán, jež by vyhovoval vašim potřebám, nemůžete trénovat mluvení, a hlavně nemáte nikoho, kdo by vás opravoval.

O tohle bude postaráno, jestliže budete studovat angličtinu online s BELS. Kvalifikovaný lektor z BELS připravý hodiny speciálně pro vás, takže budete mít možnost procvičovat svoje hovorové návyky a zároveň budete korigováni profesionálním lektorem.

Jak můžu studovat angličtinu online s BELS?

Když se zaregistrujete na online hodiny angličtiny přes naší školu, budou hodiny probíhat přes skype. Čas rozhodně nebude problém, jelikož budou hodiny sestaveny dle vašich potřeb. K vašemu studiu angličtiny online s BELS vám budete také přidělen dostup k naší knihovně. Samozřejmě z domova budete asi sotva používat naší knihovnu, nicméně váš lektor bude vybírat materiály pro vás z naší široké nabídky.

Když budete studovat náš online kurz všeobecné angličtiny, pak budete mít také přístup k doplňující online vzdělávací platformě. Tato platforma obsahuje různorodá cvičení, jež vám umožní rozvíjet si vaše návyky ve čtení, psaní, poslechu a mluvení. Část této platformy bude také využívána vaším lektorem, zatímco druhé části budete moct využívat samostatně k samostudiu angličtiny online ve svém volném čase.

Jaké druhy online lekcí BELS nabízí?

Ať už byste rádi studovali angličtinu pro specifické účely, či byste se rádi zdokonalovali ve všeobecné angličtině, potřebujete hodiny obchodní angličtiny, přípravu na zkoušku z angličtiny, nebo jen si rádi popovídali v angličtině, v BELS vám vždy rádi pomůžeme.

Pro více informací, stačí pouze kontaktovat náš tým na [email protected]

Facebook Comments